EbiletMerkezi ve Edfa Turizm

1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentesi, bugün Türkiye'nin önde gelen A sınıfı seyahat acentelerindendir. Türkiye'nin altı noktasındaki şubelerinde uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle hizmet vermektedir. TÜRSAB (A-3915) ve IATA (Uluslararası Hava Yolları Birliği) üyesi olan EDFA TURİZM, yurt içi ve yurt dışı bilet satışında sektörün liderleri arasındadır. Bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, transfer hizmetleri ve festival organizasyonları ile geniş hizmet ağına sahip EDFA Turizm, organizasyonların projelendirme aşamasından sonuna kadar üstün hizmet kalitesi ile beklentilerinizi en uygun şekilde karşılamaktadır.

EDFA Turizm Online Bilet Satış Sitesi EBiletMerkezi.com , Araç Kiralamada OTORENTO (444 30 09) ve SIXT Rent A Car (444 00 76), Otelcilikte AGODA.com ve BOOKING.com (00800 448 826 367) ile de çalışmaktadır. İnternet sitemizden, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı üye firmayı seçebilir ve bu biletleri anında satın alabilirsiniz.Misyonumuz

Tüketicilerden iş ortaklarına kadar tüm paydaşlara büyük faydalar sağlayan bir uçak bileti tedarikçisi olmak için çalışıyoruz.


Vizyonumuz

Türkiye’de “kaliteli ve sorunsuz uçak bileti deneyimi” denince akla ilk gelen kaynak olmak.


Kalite Politikası

Müşterilerimize her konuda kulak veriyor, hizmet kalitemizi müşteri ihtiyaçlarına göre aralıksız geliştiriyoruz.


Neden EbiletMerkezi.com

Türkiye'de ve dünyada tarifeli olarak uçuş gerçekleştiren yaklaşık 500 adet hava yolları firmasının uçak biletlerini 1 arama ile EbiletMerkezi.com üzerinde listeleyebilir, en ucuzdan en pahalıya tüm uçuşları 1 ekran üzerinden kontrol ederek rezervasyon veya satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


EbiletMerkezi.com güvenilir mi?

Yazılım kaynak kodları, tasarımları, sanal banka işlemleri ve bunları barındıran teknik ekipmanları kendi bünyesinde barındırmaktadır. Dünyanın tartışmasız en iyi güvenlik sistemi olan Globalsign Güvenlik sertifikaları ile tüm kullanıcılarımız 5.000.000 TL limite kadar koruma ve teminat altındadır.


Size nasıl ulaşabilirim?

Çağrı merkezimiz 444 2 302 'den 7/24 saat tamamı profesyonel seyahat danışmanlarından oluşmuş bir ekip ile hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır. İptal, iade ve değişiklik gibi farklı sorunlarınıza cevap verebilmek için 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


AnadoluJet

2016 Yılı

Trabzon Bölge BİRİNCİSİ

Türk Hava Yolları

2016 Yılı

Trabzon Bölge BİRİNCİSİ

AnadoluJet

2015 Yılı

Trabzon Bölge BİRİNCİSİ

Türk Hava Yolları

2015 Yılı

Trabzon Bölge BİRİNCİSİ

PEGASUS

2013 Yılı KARADENİZ Bölge BİRİNCİSİ

PEGASUS

2012 Yılı KARADENİZ Bölge BİRİNCİSİ

PEGASUS

2009 Yılı Rize il BİRİNCİSİ

Türk Hava Yolları

2014 Yılı DışHat Satışlarını Ençok Arttıran 3.Bölge Acentesi

Güvenli Alışveriş

“Comodo SSL 256 bit Güvenlik ile sayfamızda yaptığınız tüm işlemler şifreli bir şekilde gerçekleştirilir. Hem sayfamız hem de biletleme sistemimiz ayrı ayrı SSL Şifreleme sistemlerine sahip olduğundan sizin için güvenlidir !”

EbiletMerkezi Güvenli mi ?

“3D Secure", Kredi Kartı sahiplerini koruyan bir sistemdir. Biletinizi alırken ödeme aşamasında kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS gönderilir ve sms te gönderilen şifre sisteme girilerek işlem sonlandırılır !”

Güvenli Alışveriş Nasıl Yapılır ?

“Uçak biletlerinizde satış sonrası 7 gün 24 saat 444 2 302 nolu telefonumuzdan destek veriyoruz. Araç Kiralama işlemlerinizde ise Otorento, 444 30 09 nolu telefondan 09.00 - 18.30 saatleri arasında sizlere destek veriyor !”

Satış Sonrası Desteğiniz Var mı ?