Dünyanın dört bir yanından oteller Agoda ile EbiletMerkezi.com 'da

Daha hızlı, daha akıllı rezervasyonun adresi: Agoda Seyahat tutkusuyla dolup taşan Agoda ekibi, size en ucuz otel, resort, apart ve daha pek çoğunu sunabilmek için gece gündüz çalışır. Sayısız konaklama seçeneklerimiz sayesinde artık hayallerinizdeki seyahati planlayabilirsiniz. Macera gezilerinden sırt çantalı seyahatlere, balayından ailecek çıkılan tatillere kadar aradığınız her şeyi bizimle bulacaksınız.

15.000.000'den fazla değerlendirme ! En mükemmel konaklamayı seçin. Agoda konuklarına ait değerlendirmelerini okuyun.

En İyi Fiyat Garantisi ! Kimse size en iyi fiyatı vermek için Agoda 'dan fazla çalışmaz. Ve Agoda 'dan ucuzunu bulursanız size farkı geri öder !

7/24 Müşteri Desteği ! Agoda, 17 dilde. Tüm gün, her gün, size yardım etmek için burada!

Daha Fazlası İçin Tıklayın
Maldiv

Güvenli Alışveriş

“Comodo SSL 256 bit Güvenlik ile sayfamızda yaptığınız tüm işlemler şifreli bir şekilde gerçekleştirilir. Hem sayfamız hem de biletleme sistemimiz ayrı ayrı SSL Şifreleme sistemlerine sahip olduğundan sizin için güvenlidir !”

EbiletMerkezi Güvenli mi ?

“3D Secure", Kredi Kartı sahiplerini koruyan bir sistemdir. Biletinizi alırken ödeme aşamasında kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS gönderilir ve sms te gönderilen şifre sisteme girilerek işlem sonlandırılır !”

Güvenli Alışveriş Nasıl Yapılır ?

“Uçak biletlerinizde satış sonrası 7 gün 24 saat 444 2 302 nolu telefonumuzdan destek veriyoruz. Araç Kiralama işlemlerinizde ise Otorento, 444 30 09 nolu telefondan 09.00 - 18.30 saatleri arasında sizlere destek veriyor !”

Satış Sonrası Desteğiniz Var mı ?